Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 21.05.2024, 20:36

Спеціальна школа №26 Дніпровського району м.Києва

Меню нашого сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 114
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освітні програми

Перелік навчальних, корекційних програм підготовчого, 1-4 класів для дітей з розумовою відсталістю.

Українська мова. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей. Укладач: Висоцька А.М. Київ -2014

Математика. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей. Укладач:Королько Н.І. Київ -2014

Природознавство. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей. Укладачі: Трикоз С.В., Блеч Г.О. Київ -2014

Я у світі 3-4ті класи. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей. Укладачі: Трикоз С.В., Блеч Г.О. Київ -2014

Музичне мистецтво. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.Укладачі: Квітка Н.О., Левченко –Бутуханова Л.Й. Київ -2014

Трудове навчання. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей. Укладач:Чеботарьова О.В. Київ -2014

Основи здоров'я. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей. Укладач:Гладченко І.В. Київ -2014

Фізична культура. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей. Укладач:Бобренко І.В. Київ -2014

Корекційно-розвивальні програми з розвитку мовлення для дітей з порушеннями розумового розвитку.

Розвиток мовленняз використанням методики ТАН-Содерберг.Заремба В.В., Ліщук Н.І.,Морозова Н.В. Київ -2016

Лікувальна фізкультура. Бобренко І.В. Київ -2016

Розвиток психомоторики та сенсорних процесів у дітей з розумовою відсталістю. Жук Т.Я. Київ -2016

У світі ритмів. Левченко Л.Й. Київ -2016

Соціально-побутове орієнтування. Ярмола Н.А. Київ -2014

 

 

Перелік навчальних, корекційних програм підготовчого, 1-4 класів для дітей із затримкою психічного розвитку.

Українська мова. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.Київ-2014

Літературне читання. Навчальні програми для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку з навчанням українською мовою 1-4 класи. Київ-2014

Математика. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.Київ-2014

Природознавство. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.Київ-2014

Я у світі. Навчальні програми для 3-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.Київ-2014

Образотворче мистецтво. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.  Київ-2014

Фізична культура. Програма для підготовчого, 1-4 класів

спеціальної загальноосвітньої школи для дітей із затримкою психічного розвитку. Київ-2014

 Основи здоров’я. Навчальні програми для підготовчого,1-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.Київ-2014

Трудове навчання. Програма для підготовчого, 1-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку. Київ-2014

Іноземна мова. Навчальні програми для1-4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку. Автор Шапочка К.А.

Сходинки до інформатики. Навчальні програми для 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Київ -2014

Музичне  мистецтво.Навчальна програма для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку. Київ -2014

 

Корекційно-розвивальні програми з розвитку мовлення для дітей із  затримкою психічного розвитку.

 1. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Омельченко І. М., Федорович Л. О.).
 2. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Бабяк О. О.).
 3. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (корекція особистісного розвитку) для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Логвінова І. П., Кучеренко Ю. О.).
 4. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (корекція когнітивного розвитку) для підготовчого, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Сак Т. В., Прохоренко Л. І.).
 5. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-9 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (Шеремет Б. Г., Сак Т. В., Соколова Г. Б., Маматова З. Р., Бабяк О. О., Мельниченко М. В.).
 6. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку. Автори І.М. Омельченко, Л.О. Федорович.

 

Перелік навчальних програм 5-9 класи для дітей з інтелектуальною недостатністю

Українська мова

Навчальні програми для 5-7 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладач: Висоцька А.М., Київ – 2015 рік.

Навчальні програми для 8 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями. Укладач: Висоцька А.М., Київ – 2016 рік.

Математика

Навчальні програми для 5-7 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладач: Королько Н.І., Київ – 2015 рік.

Навчальні програми для 8 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями. Укладач: Королько Н.І., Київ – 2016 рік.

Природознавство

Навчальні програми для 5 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладачі: Блеч Г.О., Трикоз С.В., Київ – 2014 рік.

Навчальні програми для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладачі: Блеч Г.О., Трикоз С.В., Київ – 2015 рік.

Географія

Навчальні програми для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладачі: Липа В.О., ОдинченкоЛ.К., Київ – 2010 рік.

Історія

Навчальні програми для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладач: Косенко Ю.М., Київ – 2015 рік.

 

Фізична культура

Навчальні програми для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями. Укладач: Бобренко І.В., Київ – 2017 рік.

Основи здоров»я

Навчальні програми для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладач: Вдовиченко І.В., Київ – 2010 рік.

Фізика і хімія в побуті

Навчальні програми для 7-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладачі: Бондар В.І., Заяц І.В., Київ – 2010 рік.

Соціально-побутове орієнтування

Навчальні програми для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. Укладачі: Мерсіянова Г.М., Гіренко Н.А., Київ – 2010 рік.

Я у світі

Навчальні програми для 5 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. За ред. Макарчук Н.О., Київ – 2014 рік.

Музичне мистецтво

Навчальні програми для 5 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. За ред. Макарчук Н.О., Київ – 2014 рік.

Інформатика

Навчальні програми для 5 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. За ред. Макарчук Н.О., Київ – 2014 рік.

Навчальні програми для 6-7 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. За ред. Колупаєвої А.А., Макарчук Н.О., Київ – 2015 рік.

Образотворче мистецтво

Навчальні програми для 5 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. За ред. Макарчук Н.О., Київ – 2014 рік.

Навчальні програми для 6-8 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю. За ред. Колупаєвої А.А., Макарчук Н.О., Київ – 2015 рік.

 

Трудове навчання та СПО

 • «Навчальна програма по трудовому навчанні для спеціальних (корекційних) загальноосвітніх установ 8 – 10 кл.» Укладачі: Павлюченко О.М., Чеботарьова О.В., Гаврись С.В. Київ 2016р.
 • «Програма з трудового навчання для дітей підготовчого (4 кл.)  для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку». Укладачі: Макаренко Л.О., Мельникова Л.О., Лапін А.В.
 • «Навчальна програма з трудового навчання для підготовчих 4 кл.». Укладач: Чеботарьова О.В.
 • «Програма з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» (варіативний модуль «Подорож у життя») для 5 – 10 класів спеціально загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями». Автор: Міненко А.В., Грикун А.С. Київ 2016 р.
 • «Програма з трудового навчання, напрямок «Офісно – політурна справа» для 5-9 класів». Укладачі: Чеботарьова О.В., Біленко І.О. Київ 2015р.
 • Навчальна програма «Декоративно – ужиткове мистецтво» для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями. Укладач: Гаврюш В.О. Київ 2014р.
 • «Навчальна програма з СПО для спеціальних навчальних закладів». Автор: Ярмола Н.А.
 • «Трудове навчання (інтегрований курс) для учнів 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх шкіл для дітей з порушенням розумового розвитку». Автори: Піддубна П.М., Боровик Г.М., Ліщук Н.І.
 • «Програма гончарної справи для 4-9 кл». Рекомендовано до видання науково-методичної комісією із спеціальної педагогіки ради Міносвіти Укр. №7 від 28.10 93 року. Укладач: Гаврюш В.О. Київ 2014р.
 • «Трудове навчання (швейна справа) програма для 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями». Укладач: Мерсіянова Г.М. Київ 2009р.
 • «Програма з трудового навчання для 4-10 кл. спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Квітникарство)». Укладач: Чеботарьова О.В. Київ 2009р.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a Free Website
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store

 • Copyright MyCorp © 2024
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz