![](/_nw/2/s13897209.jpg)
27 березня 2023 року у нашій школі пройшло засідання педагогічної ради. Була піднята особливо важлива тема сьогодення, а саме: «Формування національно-патріотичної свідомості у дітей з особливими потребами під час освітнього процесу. Слово було надано багатьом педагогам, які поділились власним досвідом патріотичного виховання учнів. Завершилось засідання виконанням патріотичної пісні нашими талановитими учителями.
![](/_nw/2/s30626110.jpg)
![](/_nw/2/s88163765.jpg)
![](/_nw/2/s05576274.jpg)
![](/_nw/2/s95286226.jpg)
|