![](/_nw/0/s93541005.jpg)
27 лютого у нашій школі пройшов ярмарок учнівських виробів. Учні разом зі своїми вчителями праці представили свої кращі вироби. Кожен з учнів активно розповідав гостям про свій виріб та з яким натхненням він його створював. Вестибюль школи на час заходу перетворився у творчу майстерню різних профілів. Тут були представлені гончарні та солярні, вироби, вироби з тканини та багато інших речей, що були старанно створені нашими вихованцями.
![](/_nw/0/s55402281.jpg)
![](/_nw/0/s00911389.jpg) |