![](/_nw/0/s36967470.jpg)
21 лютого 2018 року наші вихованці відвідали дуже цікаве місце, а саме музей популярної науки і техніки "Експериментаніум", який є дуже популярним серед сучасних школярів.
Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці.
Учні власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, створювали блискавку, змушували літати магніт і навіть зазирали у нескінченність. Діти залишись задоволені такою казковою подорожжю та ще не один день будуть ділитися враженнями з однокласниками, друзями, педагогами та батьками.
![](/_nw/0/s39830712.jpg)
![](/_nw/0/s46411567.jpg)
|