![](/_nw/2/s17058924.jpg)
Сьогодні старшокласники з вчителями спеціальної школи №26 взяли участь в квесті "У пошуках Великодніх скарбів". Отримали масу задоволення від виконання цікавих завдань: пошук прикрас для аплікації "писанка" за допомогою QR-кодів, фарбування справжніх крашанок та виготовлення аплікації. А також пригадали давні українські традиції святкування Великодня.
Щиро вітаємо всіх з прийдешнім святом!!!
![](/_nw/2/s95671183.jpg)
![](/_nw/2/s32330035.jpg)
![](/_nw/2/s95122049.jpg)
|