![](/_nw/1/s57245138.jpg)
![](/_nw/1/s35533234.jpg)
17 березня 2021 року учні випускного 10-го класу разом з нашими педагогами та батьками відвідали день відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Центр професійної освіти технологій та дизайну», яке відкриває двері нашим випускникам. Учні познайомилися з викладачами закладу, з учнівським активом, а також було організовано екскурсію навчальними та виробничими корпусами училища.
Зокрема, учні мали змогу відвідати практичні заняття з кулінарії, взуттєвої справи та інші теоретичні заняття, а також спробувати себе у ролі справжніх студентів. Майбутні абітурієнти отримали багато позитивних емоцій і корисної інформації від поїздки.
![](/_nw/1/s83425721.jpg)
![](/_nw/1/s32945413.jpg)
![](/_nw/1/s92469845.jpg)
![](/_nw/1/s63587694.jpg)
![](/_nw/1/s19408043.jpg)
![](/_nw/1/s12844320.jpg)
![](/_nw/1/s47442038.jpg)
![](/_nw/1/s03656982.jpg)
![](/_nw/1/s77119067.jpg)
|