![](/_nw/1/s49393407.jpg)
Година захоплюючої, емоційної гри принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань сьогоднішніш "Веселих стартів", а у спортивному залі панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались майже у 10 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.
Розім’ятися та побігати довелося усім: стрибати, перетягувати канат, один одному передавали естафету і все це було настільки цікавим, що хотілося грати, грати, і ще раз грати.
Учасників змагань привітали організатори свята - наші вчителі, а от переможцями виявилися всі команди, адже перемогла дружба.
![](/_nw/1/s19496315.jpg)
![](/_nw/1/s08120412.jpg) |