![](/_nw/1/s32011027.jpg)
Сьогодні 18 жовтня більшість класів нашої школи долучилися до цікавого та корисного заходу.
Осіння висадка дерев в по-справжньому весняний день пройшла в чудовому настрою, з посмішками на обличчі. Учні з педагогами старанно висадили більше 20 дерев на пришкільній ділянці. Тепер учні старанно доглядатимуть за молодими деревцями. До кінця учні ділилися друг з другом позитивними враженнями від заходу.
![](/_nw/1/s85595142.jpg)
![](/_nw/1/s83866575.jpg)
![](/_nw/1/s65605873.jpg)
![](/_nw/1/s94911737.jpg) |