![](/_nw/2/s33852081.jpg)
Нове покоління українців зростає під звуки сирен. Завдання педагогічного колективу – створити безпечні, комфортні умови, організувати змістовні заняття та продуктивну освітню діяльність в укриттях. Педагоги закладу творчо підходять до таких викликів сучасності. Діти зайняті виконанням завдань з навчальних предметів та залучені до ігрової діяльності. Ми вільні, ми сильні, ми разом! Слава Україні! Слава ЗСУ!
![](/_nw/2/s60586333.jpg)
![](/_nw/2/s65908948.jpg)
![](/_nw/2/s74393172.jpg)
|