Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 11.09.2024, 04:09

Спеціальна школа №26 Дніпровського району м.Києва

Меню нашого сайту
Категорії розділу
Мої статті [4]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

До уваги вчителів! Нові критерії оцінювання частина 1

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

 (підготовчий, 1-4 класи)

Об’єктом оцінювання в процесі трудового навчання учнів підготовчого, 1-4 класів спеціальних закладів для дітей з розумовою відсталістю є структурні компоненти їх навчально-практичної діяльності, а саме:

1. Знання (техніко-технологічні), обсяг яких визначений програмою з трудового навчання для дітей з розумовою відсталістю:

  • знання про результат праці (вироби, їхні деталі та ін.);
  • знання про предмет праці: матеріали (пластилін, папір та картон, природні, конструктивні матеріали), заготовки, напівфабрикати та ін.;
  • знання про засоби праці: інструменти, вимірювальні прилади (мірка, лінійка), допоміжні (підкладна дошка), та ін.;
  • знання про трудові дії (розкачати, примазати, відрізати, розмітити, вирізати та ін.) та послідовність їх виконання.

Знання оцінюються за:

а) повнотою,

б) правильністю,

в) усвідомленістю (розуміння та виділення головного; вербалізація у вигляді відтворення (переказ) чи пояснення).

2. Практичні навички та вміння: виконання трудових дій та завдань.

Оцінці підлягають:

  1. виконання трудових дій;

2) вміння організовувати робоче місце і підтримувати порядок на ньому під час занять;

4) вміння дотримуватись правил безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог.

Практичні навички та вміння оцінюються за:

а) рівнем сформованості (виконує за зразком, поясненням, інструкцією, за аналогією, в нових ситуаціях);

б) самостійністю виконання (контроль, допомога: практична – спільне виконання дії з учителем, показ дії; вербальна – повторний інструктаж, аналіз, пояснення завдання, запитання, підказка, вказівка.

в) якістю виробу (виконаної роботи);

3. Ставлення до навчально-практичної діяльності.

Ставлення оцінюється за:

а) характером (байдуже, недостатньо виразне позитивне, зацікавлене, виразне позитивне);

б) дійовістю (від споглядального (пасивного) до дійового);

в) сталістю (від епізодичного до сталого).

Характеристики знань, навичок та вмінь, ставлення до  навчально-практичної діяльності дитини покладаються в основу визначення рівнів досягнень з трудового навчання (І –початковий, ІІ – середній, ІІІ – достатній, ІV – високий) та критеріїв оцінювання навчальних досягнень, відповідних їм оцінок у балах.

 

Загальна характеристика рівнів навчальних досягнень

І рівень – початковий. Учень з допомогою вчителя розпізнає (називає) об’єкт вивчення. Трудове завдання важко розуміє навіть після спільного з учителем аналізу умов завдання (зразка та ін.), його пояснення. Виконує елементарні трудові дії спільно з учителем. Ставлення до навчально-практичної діяльності байдуже. Потребує стимуляції, постійного контролю та значної допомоги щодо виконання трудового завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та вимог техніки безпеки.

ІІ рівень – середній. Учень називає об’єкт вивчення. Відтворює незначну частину навчального матеріалу. Матеріал в основному розуміє, але визначити в ньому головне ще не може. Виконує за зразком прості завдання (на основі показу дій). За допомогою вчителя відтворює (переказує) спосіб виконання трудового завдання. Правильність виконання трудових дій недостатня. Виготовлений виріб (виконана робота) має низький рівень якості. Ставлення до навчально-практичної діяльності позитивне, але недостатньо виразне, дійове, стале. Потребує постійного контролю та допомоги за потребою щодо цілеспрямованого поетапного виконання трудового завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та вимог техніки безпеки.

ІІІ рівень – достатній. Учень відтворює в основному більшу частину навчального матеріалу. Матеріал розуміє, може визначити в ньому головне. Трудове завдання в основному розуміє. Виконує аналогічні трудові завдання та відтворює з допомогою спосіб його виконання. Трудові дії виконує в основному правильно. Виготовлений виріб (виконана робота) має достатній для використання за призначенням рівень якості. Ставлення до навчально-практичної діяльності достатньо стале зацікавлене. Цілеспрямованість, поетапність виконання завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки в основному відповідають вимогам. В окремих випадках потребують контролю та допомоги.

ІV рівень – високий. Учень відтворює матеріал, визначений навчальною програмою. Матеріал та трудове завдання розуміє. Виконує аналогічні трудові завдання. Відносно нові трудові завдання виконує з допомогою вчителя. Трудові дії виконує правильно. Виготовлений виріб має достатній рівень якості. Цілеспрямованість трудового завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки відповідають вимогам. Стале, виразно-позитивне ставлення до навчально-практичної діяльності.

 

 

Рівень

Бал

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

I - початковий

1

Учень за допомогою вчителя розпізнає об’єкт вивчення. Ставлення до навчально-практичної діяльності байдуже. Потребує стимуляції та постійної значної допомоги щодо виконання трудових дій, завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки.

2

 

Учень має елементарне уявлення про об’єкт вивчення і за допомогою вчителя розпізнає його. Спільно з учителем виконує окремі трудові дії. Ставлення до навчально-практичної діяльності байдуже. Потребує стимуляції та постійної значної допомоги щодо виконання трудових дій, завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки.

3

Учень має уявлення про об’єкт вивчення і за допомогою вчителя фрагментарно відтворює його ознаки. Спільно з учителем виконує окремі трудові дії, прості завдання. Має байдуже або слабковиразне позитивне ставлення до навчально-практичної діяльності. Потребує стимуляції та постійної значної допомоги щодо виконання трудових дій, завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки.

II – середній

4

Учень має уявлення про об’єкт вивчення. За допомогою вчителя відтворює (не завжди правильно) до половини обсягу навчального матеріалу. Матеріал в основному розуміє, але визначити в ньому головне ще не може. Розуміння завдання потребує спільного з учителем аналізу та пояснення. Виконує за зразком прості трудові завдання (на основі показу дій). Виготовлений виріб (виконана робота) має низьку якість. Має позитивне, але недостатньо виразне, стале та дійове ставлення до навчально-практичної діяльності. Потребує постійного контролю та своєчасної допомоги щодо цілеспрямованого поетапного виконання трудового завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки.

5

 

Учень називає об’єкт вивчення. Відтворює в основному правильно до половини обсягу навчального матеріалу. Матеріал в основному розуміє, але визначити в ньому головне ще не може. Розуміння завдання потребує його додаткового аналізу. Виконує за зразком прості трудові завдання (на основі показу дій чи за вербальною допомогою). Правильність виконання окремих трудових дій – недостатня. Виготовлений виріб (виконана робота) має низьку якість. За допомогою вчителя відтворює (переказує) спосіб виконання трудового завдання. Має позитивне, але недостатньо виразне, стале та дійове ставлення до навчально-практичної діяльності. Потребує  постійного контролю та своєчасної допомоги щодо цілеспрямованого поетапного виконання трудового завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки.

6

Учень правильно відтворює до половини обсягу навчального матеріалу. Матеріал в основному розуміє, але визначити в ньому головне ще не може. Розуміння трудового завдання потребує додаткового аналізу умов завдання (зразка та ін.). Виконує за зразком прості трудові завдання за вербальною допомогою вчителя. Правильність виконання окремих трудових дій – недостатня. Виготовлений виріб (виконана робота) має низьку якість. За допомогою вчителя відтворює (переказує) спосіб виконання трудового завдання. Має позитивне, але недостатньо виразне, стале та дійове ставлення до навчально-практичної діяльності. Потребує постійного контролю та своєчасної допомоги щодо цілеспрямованого поетапного виконання трудового завдання, організації робочого місця, виконання санітарно-гігієнічних вимог та техніки безпеки.

III – достатній

7

 

Учень не завжди правильно відтворює більшу частину навчального матеріалу. Матеріал розуміє. За допомогою вчителя може визначити в ньому головне. Трудове завдання в основному розуміє. В основному правильно виконує аналогічне трудове завдання, відтворює (переказує) спосіб його виконання. В основному правильно виконує окремі трудові дії. Виготовлений виріб (виконана робота) має достатню для використання за призначенням якість. Достатньо стале зацікавлене ставлення до навчально-практичної діяльності. Цілеспрямованість, поетапність виконання завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки в основному відповідають вимогам. В окремих випадках потребують контролю та допомоги.

8

 

Учень в основному правильно відтворює більшу частину навчального матеріалу. Матеріал розуміє, може визначити в ньому головне. Трудове завдання в основному розуміє. Правильно виконує аналогічне трудове завдання та відтворює спосіб його виконання. Окремі трудові дії виконує в основному правильно. Виготовлений виріб (виконана робота) має задовільну якість. Достатньо стале зацікавлене ставлення до навчально-практичної діяльності. Цілеспрямованість, поетапність виконання завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки в основному відповідають вимогам. В окремих випадках потребують контролю та допомоги.

9

Учень правильно відтворює більшу частину навчального матеріалу. Матеріал розуміє, може визначити в ньому головне, частково пояснити. Трудове завдання в основному розуміє. Правильно виконує аналогічне трудове завдання, відтворює (переказує) спосіб його виконання. Окремі трудові дії виконує в основному правильно, але повільно. Виготовлений виріб (виконана робота) має достатню якість. Достатньо стале зацікавлене ставлення до навчально-практичної діяльності. Цілеспрямованість, поетапність виконання завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки в основному відповідають вимогам. В окремих випадках потребують контролю та допомоги.

 

10

Учень не завжди точно відтворює матеріал, визначений навчальною програмою. Може визначити в ньому головне. Трудове завдання розуміє. Виконує аналогічні трудові завдання. Відносно нові трудові завдання виконує за допомогою вчителя. Правильно виконує окремі трудові дії. Виготовлений виріб (виконана робота), при наявності незначних відхилень, має достатньо високу якість. Цілеспрямованість, поетапність виконання трудового завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки відповідають вимогам. Виразне стійке позитивне ставлення до навчально-практичної діяльності.

IV - високий

11

 

Учень в основному правильно відтворює матеріал, визначений навчальною програмою. Може визначити в ньому головне. Трудове завдання розуміє. Виконує аналогічні трудові завдання. Відносно нові трудові завдання виконує за допомогою вчителя. Може відтворити (переказати) спосіб його виконання. Окремі трудові дії виконує правильно. Виготовлений виріб (виконана робота) має достатньо високу якість. Цілеспрямованість, поетапність виконання трудового завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки відповідають вимогам. Виразне стійке позитивне ставлення до навчально-практичної діяльності.

12

Учень правильно відтворює матеріал, визначений навчальною програмою. Може визначити в ньому головне. Трудове завдання розуміє. Виконує аналогічні та відносно нові трудові завдання, пояснює спосіб їх виконання. Окремі трудові дії виконує правильно. Виготовлений виріб (виконана робота) має високу якість. Цілеспрямованість, поетапність виконання трудового завдання, організація робочого місця, дотримання санітарно-гігієнічних правил та техніки безпеки відповідають вимогам. Виразне стійке позитивне ставлення до навчально-практичної діяльності.

 

 

Видами оцінювання навчальних досягнень учнів з розумовою відсталістю є поточне, тематичне та підсумкове.

У підготовчому, 1 класах спеціальних закладів для дітей з розумовою відсталістю оцінювання навчальних досягнень з трудового навчання учнів повною мірою за пропонованою системою не проводиться. Учень переводиться до другого класу на підставі підготовленої вчителем психолого-педагогічної характеристики, в якій визначається у вербальній формі загальний рівень засвоєння навчального матеріалу (загальний рівень навчальних досягнень), тобто бальна оцінка не виставляється.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

(підготовчий, 1-4 класи)

Оцінювання навчальних досягнень з фізичної культури учнів спеціальної загальноосвітньої школи для дітей з порушеннями розумового розвитку за 12-бальною системою передбачає врахування особистих здобутків дітей протягом чверті / навчального року.

При оцінюванні навчальних досягнень учнів враховують:

  • індивідуальні особливості засвоєння змісту навчального матеріалу;
  • рівень засвоєння основ теоретичної підготовки;
  • рівень розвитку рухових якостей, практичних умінь і навичок і техніки виконання рухової дії;
  • рівень виконання контрольних завдань, навчальних нормативів, вимог чи тестів (підібраних індивідуально, відповідно до психофізичних можливостей учня).

Об’єктом оцінювання навчальних досягнень з фізичної культури учнів є структурні компоненти їх навчально-практичної діяльності:

1) знання(обсяг визначається навчальною програмою з фізичної культури); вміння застосовувати їх на практиці;

2) рухові навички, вміння (обсяг визначається навчальною програмою з фізичної культури); вміння застосовувати їх у практичній діяльності;

3) рівень пізнавальної активності; розвиток пізнавальної діяльності.

Знання та їх застосування на практиці оцінюються за:

  • повнота / фрагментарність;
  • правильність / неправильність.

Практичні навички, вміння оцінюються за рівнем їх сформованості та вмінням їх застосовувати у практичній діяльності та особистісним прогресом учня у показниках фізичної підготовленості:

  • виконання стале / епізодичне;
  • правильність техніки виконання (так / ні);
  • сформованість рухових навичок (сформовано / не сформовано).

При оцінюванні рівня пізнавальної активності молодших школярів береться до уваги їх ставлення до навчально-практичної діяльності:

  • стале / епізодичне;
  • байдуже / позитивне;
  • систематичність відвідування уроків (так / ні);
  • підготовленість до уроку (так / ні);
  • дотримання правил гігієни та безпечної життєдіяльності        .        техніки безпеки під час занять          дотримання правил поведінки, гігієни та техніки безпеки на заняттях (так / ні);
  • активний / пасивний;
  • рівень дисциплінованості, старанності;
  • рівень здатності до співпраці в колективі;
  • поведінка (задовільна / не задовільна).

Обов’язковими видами оцінювання навчальних досягнень учнів є поточне, тематичне та підсумкове.

У підготовчому та 1-му класах оцінювання навчальних досягнень з фізичної культури за 12-бальною системою не проводиться. Учень переводиться до другого класу на підставі підготовленої вчителем психолого-педагогічної характеристики, в якій визначається загальний рівень засвоєння навчального матеріалу (загальний рівень навчальних досягнень).

Учні, віднесені за станом здоров’я до підготовчої групи, виконують програму основної, за винятком індивідуально протипоказаних вправ. Учні, віднесені за станом здоров’я до спеціальної медичної групи, займаються за навчальною програмою лікувальної фізичної культури. Оцінювання навчальних досягнень цих учнів здійснюється за параметрами «зараховано» чи «не зараховано».

При оцінюванні навчальних досягнень з фізичної культури потрібно відзначити важливість індивідуального та диференційованого підходу, індивідуального контролю та регулювання фізичного та психоемоційного навантаження, дотримання індивідуальних лікарських протипоказань. Важливим є забезпечення лікарсько-педагогічного спостереження: як контроль виконання рухових дій, так і контроль і оперативне регулювання фізичного навантаження дітей згідно їх індивідуальним можливостям, що набуває особливого значення при роботі з учнями підготовчої і спеціальної медичних груп.

Структурні компоненти навчально-практичної діяльності молодших школярів ­ основа визначення рівнів навчальних досягненьучнів(І - початковий, ІІ – середній, ІІІ – достатній, ІV – високий).

Загальна характеристика рівнів навчальних досягнень молодших школярів

І рівень – початковий. Учень / учениця  має фрагментарні знання, які не застосовує в практичній діяльності. Конкретні рухові завдання, незважаючи на пояснення вчителя, розуміє частково. З допомогою вчителя фрагментарно, неточно відтворює окремі рухові дії, виконує елементарні фізичні вправи, окремі елементи фізичних вправ. Потребує постійного контролю, постійної допомоги та стимулювання з боку вчителя як під час підготовки, так і проведення уроку. За допомогою вчителя дотримується правил поведінки, гігієни та техніки безпеки на заняттях. Ставлення до навчання байдуже.

ІІ рівень – середній. Учень / учениця має фрагментарні знання, які періодично застосовує в практичній діяльності. Не здатний застосувати знання в аналогічних умовах. Завдання уроку, не зважаючи на пояснення вчителя, розуміє не повністю. Рухові завдання розуміє за допомогою вчителя, виокремити головне не може. Здатний за зразком застосувати набуті знання, виконати окремі рухові дії, елементарні завдання. Відтворює до половини обсягу навчального матеріалу. Ставлення до навчання слабковиразне позитивне, недостатньо стале. Потребує постійного контролю, допомоги та стимулювання діяльності вчителем.

ІІІ рівень – достатній. Учень / учениця відтворює більшу частину навчального матеріалу. Здатний періодично застосувати знання в аналогічних умовах. Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє майже повністю. Матеріал розуміє, за допомогою педагога може виокремити головне і другорядне. Виконує рухові завдання в аналогічних умовах. Потребує допомоги в окремих не передбачених навчальною програмою випадках та стимулювання діяльності вчителем. Ставлення до навчання позитивне, але недостатньо дійове та стале.

ІV рівень – високий. Учень / учениця виконує повністю матеріал, визначений навчальною програмою. Здатний застосувати знання в практичній діяльності. Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє повністю. Матеріал та завдання вчителя розуміє, може виокремити головне і другорядне. Застосовує знання, вміння й навички в аналогічних та в частково змінених умовах. Здатний правильно виконувати задані фізичні вправи. Потребує допомоги в окремих передбачених навчальною програмою випадках. Стале, виразно-позитивне ставлення до навчання.

 

Рівень

Бал

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

I - початковий

 

    1

Учень / учениця має фрагментарні знання на елементарному рівні засвоєння. Конкретні рухові завдання, незважаючи на неоднократні детальні пояснення вчителя, розуміє частково.  З значною допомогою вчителя фрагментарно, неточно виконує елементарні фізичні вправи, окремі елементи фізичних вправ. Потребує постійної значної допомоги (і в непередбачених навчальною програмою випадках), постійного стимулювання діяльності з боку вчителя під час проведення уроку. Потребує постійної значної допомоги в підготовці до уроку та у дотриманні санітарно-гігієнічних норм і техніки безпеки. Ставлення до навчання байдуже

 

 

   2

 

Учень / учениця має фрагментарні знання на елементарному рівні засвоєння, які не застосовує в практичній діяльності. Конкретні рухові завдання, незважаючи на пояснення вчителя, розуміє частково. Потребує постійної не завжди значної допомоги (і в непередбачених навчальною програмою випадках), стимулювання діяльності з боку вчителя під час проведення уроку. Потребує постійного контролю, стимулювання діяльності з боку вчителя під час проведення уроку. Потребує постійної не завжди значної допомоги в підготовці до уроку та у дотриманні санітарно-гігієнічних норм і техніки безпеки. Ставлення до навчання байдуже.

 

 

 

   3

Учень / учениця має фрагментарні знання на елементарному рівні засвоєння, які не застосовує в практичній діяльності. Конкретні рухові завдання, незважаючи на пояснення вчителя, розуміє частково. Відтворює незначний обсяг навчального матеріалу.

Потребує постійної, не завжди значної допомоги (і в непередбачених навчальною програмою випадках), постійного стимулювання діяльності з боку вчителя під час підготовки та проведення уроку. За допомогою вчителя дотримується правил поведінки, гігієни та техніки безпеки на заняттях. Ставлення до навчання байдуже.

II – середній

 

 

   4

Учень / учениця має фрагментарні знання на елементарному рівні засвоєння, які зрідка застосовує в практичній діяльності. Не здатний застосувати знання в аналогічних умовах. Конкретні рухові завдання уроку, незважаючи на пояснення вчителя, розуміє не повністю, виокремити головне не може.  Здатний  за зразком зрідка застосувати на практиці набуті знання, виконати окремі рухові дії, елементарні завдання. Відтворює до половини обсягу навчального матеріалу. Потребує постійної часто значної допомоги (і в непередбачених навчальною програмою випадках), постійного контролю, допомоги та стимулювання ігрової та навчальної діяльності вчителем. Ставлення до навчання епізодично слабковиразне позитивне, споглядальне.

 

    5

 

Учень / учениця має фрагментарні знання на елементарному рівні засвоєння, які часом застосовує в практичній діяльності. Не здатний застосувати знання в аналогічних умовах. Конкретні рухові завдання уроку, незважаючи на пояснення вчителя, розуміє не повністю, виокремити головне не може.  Здатний за зразком частково застосувати набуті знання, виконати окремі рухові дії, елементарні завдання.  Відтворює до половини обсягу навчального матеріалу.  Потребує постійної періодично значної допомоги (і в непередбачених навчальною програмою випадках), постійного контролю, допомоги та стимулювання навчальної діяльності вчителем. Ставлення до навчання періодично слабковиразне позитивне, споглядальне,  недостатньо стале.

 

   6

 

Учень / учениця має фрагментарні знання, які періодично застосовує в практичній діяльності. Не здатний застосувати знання в аналогічних умовах. Конкретні рухові завдання уроку, незважаючи на пояснення вчителя, розуміє не повністю, виокремити головне не може.  Здатний за зразком застосувати набуті знання, виконати окремі рухові дії, елементарні завдання.  Відтворює до половини обсягу навчального матеріалу. Потребує постійної іноді значної допомоги (і в непередбачених навчальною програмою випадках), постійного контролю, допомоги та стимулювання практичної діяльності вчителем.  Ставлення до навчання слабковиразне позитивне, недостатньо стале.

III – достатній

 

   7

 

Учень / учениця відтворює половину обсягу навчального матеріалу. Здатний періодично застосувати знання в аналогічних умовах. Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє більшою мірою. Матеріал розуміє, за значною допомогою педагога може виокремити головне і другорядне. Виконує рухові завдання в аналогічних умовах за значною допомогою педагога. Потребує постійної не значної допомоги в окремих не передбачених навчальною програмою випадках та стимулювання діяльності вчителем. Ставлення до навчання позитивне, але недостатньо дійове та стале

 

   8

 

Учень / учениця відтворює трохи більше половини обсягу навчального матеріалу. Здатний періодично застосувати знання в аналогічних умовах. Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє більшою частиною. Матеріал розуміє, не завжди значною допомогою педагога може виокремити головне і другорядне. Виконує рухові завдання в аналогічних умовах з  не завжди значною допомогою педагога. Потребує не значної допомоги в окремих не передбачених навчальною програмою випадках та стимулювання діяльності вчителем. Ставлення до навчання позитивне, але недостатньо дійове та стале

 

   9

Учень / учениця відтворює більшу частину навчального матеріалу. Здатний періодично застосувати знання в аналогічних умовах. Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє майже повністю. Матеріал розуміє, за допомогою педагога може виокремити головне і другорядне. Виконує рухові завдання в аналогічних умовах. Потребує не постійної не значної допомоги в окремих не передбачених навчальною програмою випадках та стимулювання діяльності вчителем. Ставлення до навчання позитивне, але недостатньо дійове та стале

 

 

  10

Учень / учениця виконує майже повністю повністю матеріал, визначений навчальною програмою.  Здатний частково застосувати знання в практичній діяльності. Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє іноді повністю. Матеріал та завдання вчителя розуміє, може виокремити головне і другорядне. З а незначною допомогою педагога застосовує знання, вміння й навички в аналогічних та в частково змінених умовах. Здатний правильно виконувати задані фізичні вправи. Потребує допомоги в окремих передбачених навчальною програмою випадках. Періодично стале, виразно-позитивне ставлення до навчання

IV - високий

 

11

 

Учень / учениця виконує повністю матеріал, визначений навчальною програмою. Здатний застосувати знання в практичній діяльності.  Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє часто повністю. Матеріал та завдання вчителя розуміє, може виокремити головне і другорядне. Застосовує знання, вміння й навички в аналогічних та в частково змінених умовах. Здатний правильно виконувати задані фізичні вправи. Потребує допомоги в окремих передбачених навчальною програмою випадках. Стале, виразно-позитивне ставлення до навчання

 

  12

Учень / учениця виконує повністю матеріал, визначений навчальною програмою.  Здатний застосувати знання в практичній діяльності.  Завдання уроку, після пояснення вчителя, розуміє повністю. Матеріал та завдання вчителя розуміє, може виокремити головне і другорядне. Застосовує знання, вміння й навички в аналогічних та в частково змінених умовах. Здатний правильно виконувати задані фізичні вправи. Потребує допомоги в окремих передбачених навчальною програмою випадках. Стале, виразно-позитивне ставлення до навчання

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: internat26 (14.03.2016)
Переглядів: 1519 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz