![](/_nw/1/s05601472.jpg)
Прекрасні свята відображають традиції українського народу - День матері, День сім'ї, День вишиванки. А ми відмічали День матері. Танцювальний ансамбль "We can" - ми можемо, під керівництвом неперевершеної мами і хореографа Наталі Друзенко показав неймовірні можливості наших дітей. Батьки, наші гості з Управління освіти Дніпровського району, Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, ГО "Жінки за майбутнє", Grow Up In Peace у захваті.
Дитячі сонячні посмішки та щасливі очі наших шановних батьків стали переконливим свідченням того, що свято вдалося.
![](/_nw/1/s31581314.jpg)
![](/_nw/1/s31328626.jpg)
![](/_nw/1/s26414790.jpg)
![](/_nw/1/s40401237.jpg)
![](/_nw/1/s38217427.jpg) |