![](/_nw/2/s28122078.jpg)
Цього дня ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у середмісті Києва.
Загиблих учасників Революції Гідності називають Небесною Сотнею. Усі вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були і успішні підприємці, і студенти, і пенсіонери. Та вони стали уособленням людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.
Революція Гідності підтвердила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну сприймають як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.
Сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення рф в Україну згадуємо ті доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Разом з учнями наші педагоги провели захід та вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.
![](/_nw/2/s04776041.jpg)
![](/_nw/2/s57053695.jpg)
![](/_nw/2/s30727232.jpg)
![](/_nw/2/s98237985.jpg)
![](/_nw/2/s83015576.jpg)
![](/_nw/2/s60977933.jpg)
|