![](/_nw/1/s76642606.jpg)
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашій школі стартував День толерантності.
Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.День пройшов цікава та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.
Дякую всім за активну участь!
![](/_nw/1/s89396974.jpg)
![](/_nw/1/s23279580.jpg)
|