![](/_nw/2/s15655451.jpg)
Вишиванка - це не лише одяг, вона - символ національної гордості, спадщина наших предків і вираз традиційного українського мистецтва.
Кожен вишитий візерунок несе в собі глибокий зміст, віддзеркалюючи історію, культуру та душу українського народу.
Талановиті, творчі, відповідальні, емоційні, старанні та згуртовані наші колеги підготували та провели свято Вишиванки у такий складний сьогодні час. Святковий одяг, народні пісні, пронизливі слова поезії, запальні танці зробили неповторну атмосферу свята національних традицій та українського духу! Це такі необхідні позитивні емоції в умовах сьогодення!
З Днем вишиванки! СЛАВА УКРАЇНІ!
![](/_nw/2/s38872894.jpg)
![](/_nw/2/s35644916.jpg)
![](/_nw/2/s23744830.jpg)
|