9 березня 2016 року у рамках тижня математично-природничих наук у нашій школі пройшов цікавий захід, що має назву «Фізико-математичний матч-тайм». Учні були поділені на три команди. Захід поділявся на три частини, кожна з яких відрізнялася цікавинками та різноманітними хитрощами. Всі команди з великим азартом вирішували фізичні та математичні завдання. Хтось робив це швидше, а хтось припускався помилок, але перемогла ДРУЖБА).
![](http://internat26.ucoz.ua/_nw/0/s96837185.jpg)
![](http://internat26.ucoz.ua/_nw/0/s50056010.jpg) |