![](/_nw/0/s50548308.jpg)
26 квітня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності в нашій школі пройшов захід «Перша медична допомога». Своїми знаннями та практичними навичками з учнями поділились гості з школи №201. Саме їх медичний загін навчив наших вихованців надавати першу медичну допомогу та не розгубитися у різних критичних ситуаціях.
Зокрема, наші учні взяли участь у майстер-класах з накладання медичних пов’язок та практичних занять з вимірювання артеріального тиску.
В кінці заходу наші вихованці активно обговорювали захід з гостями, а в кінці щиро подякували їм за надані теоретичні та практичні знання.
![](/_nw/0/s87635894.jpg)
![](/_nw/0/s46427636.jpg)
|