![](/_nw/1/s28349845.jpg)
18 листопада 2022 року наші учні прийняли участь у міському майстер-класі з образотворчого мистецтва.
Участь у заході дозволила висловити власну оригінальність ідей, яскравість, виразність роботи, індивідуальність і креативність творчого почерку кожного з учнів. Учасники конкурсу, педагоги з різних закладів, відмітили позитивні тенденції формування у наших учнів творчості, креативності та оригінальності.
Всім, всім, всім! Бажаємо творчого успіху, натхнення та мирного неба!
![](/_nw/1/s82774847.jpg)
![](/_nw/1/s69351342.jpg) |