![](/_nw/1/s84928575.jpg)
Днями відбулося нагородження учасників щорічного конкурсу для дітей "Повір у себе. Цього року наші дітки особливо готувалися до нього, адже нині конкурс 30-й, ювілейний.
До участі у конкурсі були представлені різноманітні творчі та креативні роботи з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Також були представлені виступи з вокального жанру.
Учасники конкурсу були відзначені цінними подарунками і, звичайно, гарним настроєм. Ми пишаємося нашими талановитими учнями!)
![](/_nw/1/s88368939.jpg)
![](/_nw/1/s92046107.jpg)
![](/_nw/1/s62522721.jpg)
|