Головна » 2015»Листопад»19 » Наші вихованці прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сонце за нас»
15:36
Наші вихованці прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сонце за нас»
Учні спеціальної школи-інтернат №26 прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сонце за нас». Учениця 8 класу Комаренко Тетяна була відзначена премією від Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Всі учасники заходу отримали цінні подарунки.