![](/_nw/1/s07325454.jpg)
30 листопада адміністрацією школи разом з Дніпровською районною філією Київського міського центру зайнятості було огранізовано цікавий та змістовний профорієнтаційний захід. Наші учні заздалегідь готувались до нього, намалювавши малюки майбутньої професії. Серед вихованців виявились і майбутні програмісти, і вчителі, і навіть водії трамваю. Кожен з учнів отримав цінні подарунки від гостей. Бажаємо учням здійснення їх заповітних професійних мрій!!
![](/_nw/1/s77946110.jpg)
![](/_nw/1/s51780221.jpg)
![](/_nw/1/s56390584.jpg) |