![](/_nw/1/s60132473.jpg)
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
До свята жіночої краси у нашій школі пройшов святковий концерт. Наші підготували безліч цікавих номерів, а різноманітність святкових костюмів вразила усіх гостей святкового заходу. Ну а учням особливо запам'яталися справжні Супермени.
![](/_nw/1/s28319324.jpg)
![](/_nw/1/s34645411.jpg) |