![](/_nw/0/s94047228.jpg)
Як тільки встановилися сприятливі погодні умови, у нашій школі розпочалися роботи по прибиранню території Учні разом з вчителями прибрали сухе листя, гілки, зібрали сміття. Турбуються наші вихованці також і про створення затишку у школі. Так, прибрано і упорядковано клумби, розпочато роботу на пришкільних ділянках.
Всі працівники школи, учні подбали про порядок та затишок на території школи. Суботник приніс всім його учасникам гарний настрій та наснагу.
![](/_nw/0/s81858695.jpg) |