![](/_nw/1/s63453251.jpg)
17 грудня 2021 року в актовій залі нашої школи відбулося справжнє театралізоване дійство від ЦДЮТ Дніпровського району. Серед усіх концертів школи – саме таке дійство до дня Святого Миколая найулюбленіше серед учнів, його з нетерпінням очікують вихованці школи, бо по завершенні завжди отримують солодкі подарунки.
Цей рік не став виключенням, адже про святкові подарунки для наших вихованців завжди піклується Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації. З самого ранку до школи було доставлено солодкі та корисні подаруночки, які після концерту чекали наших учнів. Адміністрація школи вручила святковий дарунок кожному учневі та ще раз привітала діточок зі Святом.
![](/_nw/1/s63566458.jpg)
![](/_nw/1/s22996816.jpg)
![](/_nw/1/s64624505.jpg)
![](/_nw/1/s37492939.jpg)
![](/_nw/1/s16898019.jpg)
![](/_nw/1/s47275488.jpg)
![](/_nw/1/s91364722.jpg) |