![](/_nw/0/s47144115.jpg)
Чудова традиція проводжати у самостійне життя випускників завжди перетворюється у тепле родинне свято, яке не можна забути. Щедрим зерном осипані, під вишитими рушниками пройшли випускники спеціальної школи-інтернату №26 та низько вклонилися своїм педагогам і батькам за уроки дорослості, за отриману любов і доброту.
Теплі слова дев’ятикласники почули від своїх вчителів та вихователів. Педагоги та бптьки побажали випускникам світлої життєвої дороги, чистого неба, миру, щоб усі були щасливі та добрі, а молодшим школярам – гарного літнього відпочинку, оздоровитися, набратися приємних вражень і нових сил.
![](/_nw/0/s44081114.jpg)
![](/_nw/0/s64299720.jpg)
|