В Україні святкують Масницю з давніх – давен. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці.
![](/_nw/1/s38816885.jpg)
Масляна до нас прийшла,
Всюди радість весняна,
Поспішаймо всіх вітати
І млинцями пригощати!
У стінах нашого закладу відбулося святкування Масляної. Творчий колектив учнів, вчителів, вихователів 1-4 класів відтворили цікаві українські традиції цього свята. Школярі дізналися про походження, звичаї та традиції свята, а ще стали учасниками розваг. А найцікавішим і найсмачнішим було частування млинцями. Яскраві емоції, піднесення, грайливий настрій залишаться у пам’яті й допоможуть прискорити прихід весни.
![](/_nw/1/s88408415.jpg)
![](/_nw/1/s49412807.jpg)
![](/_nw/1/s59110687.jpg)
![](/_nw/1/s85243929.jpg)
![](/_nw/1/s74552610.jpg)
![](/_nw/1/s06258408.jpg)
![](/_nw/1/s76923182.jpg)
![](/_nw/1/s26840294.jpg)
![](/_nw/1/s75006562.jpg)
![](/_nw/1/s50121218.jpg)
![](/_nw/1/s35507016.jpg)
![](/_nw/1/s48159222.jpg)
![](/_nw/1/s27510634.jpg)
|