![](/_nw/0/s67053972.jpg)
Різнобарвною, різноликою, строкатою могли побачити Королеву Осінь усі, хто побував навиставці осінніх експозицій «Барви осені», що проходила у нашій школі. Наші дорогі учні проявили неймовірну кмітливість, креативність та по різному підійшли до поставленого завдання - зобразити осінні інсталяції.
Всі учасники, організатори і гості свята отримали безліч позитивних емоцій та задоволення. Саме тому можемо вважати – що захід вдався на славу, тому й наступного року будемо раді бачити всіх бажаючих на наших «Барвах осені».
![](/_nw/0/s71382609.jpg)
![](/_nw/0/s07091473.jpg) |