До нашої школи завітали представники поліції та розповіли школярам про важливість дотримання правил дорожнього руху. Вони наголосили на необхідності переходу дороги лише на пішохідних переходах, використанні світлових сигналів та тротуарів.
![](/_nw/2/s09085171.jpg)
Школярі із цікавістю в очах слухали дівчат у формі, ставили свої запитання та просили порад. Незважаючи на юний вік, учні чудово сприймали почуте та активно дискутували на теми, що порушувались під час бесіди.
Родзинкою стала можливість діткам посидіти у патрульному автомобілі в якості поліцейського та спробувати роботу спецсигналів.
Ми дуже вдячні представникам поліції за цікаву та корисну інформацію! Давайте пам’ятати про безпеку завжди, на вулиці, вдома та у школі!
![](/_nw/2/s41837289.jpg)
![](/_nw/2/s33709027.jpg)
![](/_nw/2/s87015422.jpg) |